Pozyskiwanie środków finansowych

Modern Sport Foundation (dawniej: Fundacja na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego) została powołana, by ułatwić Klubom Sportowym pozyskiwanie środków finansowych na bieżącą działalność i udział w dedykowanych dla nich projektach. Są to wszelkiego rodzaju środki finansowe pochodzące z funduszy ministerialnych, samorządowych i unijnych.

Partnerzy projektu „wszystkodlaklubu.pl” otrzymują 25% upustu (rabatu) w ramach współpracy z Modern Sport Foundation.

Informacje dotyczące dodatkowego naboru w ministerialnym PROGRAMIE "KLUB":

Od ponad 1,5 roku Fundacja Modern Sport Foundation (d. Fundacja na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego) konsekwentnie realizując swoje cele, samodzielnie lub na rzecz swoich Partnerów pozyskała środki na realizację kilkudziesięciu projektów w całej Polsce.

Podkreślenia wymaga fakt, że w ubiegłym roku podczas dwóch konkursów programu KLUB Fundacja osiągnęła 100% skuteczność, co oznacza, że wszystkie kluby które zdecydowały się na współpracę z nami otrzymały dotacje! W tym roku, dzięki naszej pomocy kilkadziesiąt klubów już otrzymało wsparcie podczas pierwszego naboru programu KLUB.

Zapraszamy Państwa do współpracy z nami przy dodatkowym naborze ,,Programu KLUB 2017 r.”

Informujemy, że do 14 lipca kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach ,,Programu KLUB – dodatkowy nabór”. Do rozdysponowania zostało jeszcze 7 445 000, 00 zł.

W związku z tym, jeżeli chcą Państwo, aby Wasz klub znalazł się w gronie szczęśliwych zwycięzców - już dziś zapraszamy do kontaktu z nami:

k.kania@modernsportfoundation.org lub pod numerem tel.: +48668977964. 

Umowę i załącznik do umowy z warunkami udziału w naborze można pobrać już teraz.

 

wszystkodlaklubu.pl - prawosportowe.pl
Stadion Wrocław Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław